O spoločnosti BAS Rudice spol. s r.o. – dodávateľovi spektrometrov pre Slovensko a Česko

Ing. Jan Ševčík, BAS Rudice spol. s r.o.

Firma BAS Rudice vznikla v roku 1990. Od začiatku sa špecializujeme na dodávky a predaj spektrometrov, analyzátorov a spektrofotometrov. Našimi dodávateľmi sú poprední svetoví výrobcovia prístrojovej techniky. K dnešnému dňu komerčne prevýšil počet nami inštalovaných prístrojov číslo 1 000. BAS Rudice je na Slovensku aj v ČR najvýznamnejší výhradný distribútor v odboroch spektrometria s spektrofotometria, pričom v posledných rokoch dodávame väčšinu spektrometrov na trhu. Sme najväčší predajca spektrometrov v ČR a SR, čomu zodpovedá aj kvalita a rozsah nami dodávaných služieb a prístrojov. Sme profesionálny a dlhodobý partner úspešných firiem.

Zamestnávame skúsených odborníkov a schopných mladých inžinierov. Preto zvládame na vysokej úrovni najmodernejšej technológie a pritom nám nechýba dlhoročná prax v našom odbore. Zameriavame sa predovšetkým na dodávky presných, kvalitných, spoľahlivých a technický vyspelých prístrojov pre priemyselné aplikácie. Nami dodávané prístroje a softvér majú pre zákazníkov vysokú hodnotu. Celosvetovo im zaisťujú konkurencieschopnosť a vysoké zisky. Pre zákazníkov sme zaujímaví aj cenovo, pretože dokážeme dodať kvalitné prístroje za najlepšie ceny.

Spektrometria sa používa na rýchle a presné chemické analýzy v rôznych odboroch – elektronika, automobilový priemysel, metalurgia, skúšobné laboratóriá, strojárstvo, rafinéria, chemický priemysel, energetika, priemysel šrotový a ďalšie odbory. Spektrometria sa takisto používa na riadenie kvality výroby, zabezpečenie a kontrolu kvality (QA), identifikáciu a triedenie materiálov (PMI), RoHS/ELV/WEEE alebo vedecké aplikácie. Dodávame presné prístroje pre laboratóriá, výrobné prevádzky, vysokokvalitné prenosné prístroje. Spektrofotometre a špeciálne koloristické skrine sa používajú na meranie a posudzovanie farieb, najmä v automobilovom priemysle.

 

Vykonávame tieto činnosti:

Sme technický vyspelá, ekonomicky stabilná firma s jasnou budúcnosťou. Podstatný je aj náš rýchly autorizovaný odborný servis, ktorý vykonávajú naši vlastní skúsení erudovaní technici. Tí sú pravidelne školení v zahraničí u našich dodávateľských firiem. Veľké firmy aj ich dodávatelia si opakovane od BAS Rudice kupujú ďalšie prístroje, aby si zachovali konkurencieschopnosť a svetovú úroveň. Firmy od nás získajú tie najlepšie technické riešenia a profesionálny servis.

V tuzemsku aj vo svete má firma BAS Rudice veľmi dobré meno. Sme solídny, spoľahlivý a stabilný partner. Popredné svetové firmy o nás vedia, že sme známy distribútor presných prístrojov a máme tie najlepšie praktické skúsenosti a odborný servis. Postupne preto s nami nadväzujú spoluprácu ďalšie popredné svetové firmy a ich subdodávatelia.